Міні-бар віолончель із чарками





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міні-бар віолончель із чарками
Інший асортимент та фото у соціальних мережах:
https://www.instagram.com/slipostore/
https://www.facebook.com/slipo.com.ua/
Даний міні-бар без труднощів помістить в собі корпус емкості об'ємом 0, 5 и 0,75л. Даруючи цей подарунок можете доповнити його пляшкою солідного напою. Урочистий і символічний подарунок, який сам може послужити приводом гідно відсвяткувати будь-яку подію.
Місткість бутилок: 5 шт
Розмір: 805х350х250
Знайти інші оригінальні ідеї для інтер'єру Ви зможете в інтернет магазині Slipo https://slipo.com.ua за НАЙПРИВАБЛИВІШИМИ ЦІНАМИ!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость бутылок | 5 шт. |
| Высота | 805 мм |
| Длина | 250 мм |
| Материал | Фанера |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 350 мм |
- Цена: 1 248,75 ₴






