Кована вішалка підлогова чорна. Стійка. Вішак
-15%





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кована вішалка підлогова
Вішалка з підставкою під парасольки.
5 великих гачків вгорі і 2 маленьких нижче для сумок, дитячого одягу.
Розмір(см): висота, діаметр: 190х50
Колір: Чорний. Також є можливість замовити в золотистому та бежевому кольорі.
Для фарбування виробів використається порошкова фарба для внутрішніх робіт.
Найти другие оригинальные идеи для интерьера Вы можете в интернет магазине Slipo https://slipo.com.ua ПО САМЫМ ПРИТЯГАТЕЛЬНЫМ ЦЕНАМ!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Напольная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Тип опор | Ножки |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 1900 мм |
| Вес | 5.7 кг |
- Цена: 1 326 ₴






