Кована полиця велика чорна. Етажерка для взуття
-15%





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кована полиця велика
Розмір (см): висота, ширина, глибина: 104х62х32
Підставка не боїться вологи і може використовуватися як в закритих, так і в напівзакритих приміщеннях.
Кількість полиць: 5.
Кована полиця виготовлена з високоякісної профільної труби 10*10 мм, і металевого прутка 4 мм.
Колір: чорний. Також є можливість замовити у золотистому та бежевому кольорі.
Для фарбування виробів використається порошкова фарба для внутрішніх робіт.
Найти другие оригинальные идеи для интерьера Вы можете в интернет магазине Slipo https://slipo.com.ua ПО САМЫМ ПРИТЯГАТЕЛЬНЫМ ЦЕНАМ!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1040 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Количество ярусов (полок) | 5 шт. |
| Мягкая подушка сиденья | Да |
| Тип мебели | полка прямая |
- Цена: 1 445 ₴







