Пуф кований великий зі спинкою "Трубка" чорний. Банкетка
-15%





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуф великий кований зі спинкою
Банкетка має в своїй конструкції дві місткі полиці для взуття, які дозволяють розмістити 6-8 пар взуття.
Розмір: ширина виробу - 90 см, глибина 32 см, висота - 68см.
Сидіння розташоване на висоті 48 см.
Пуф із зручним, м'яким сидінням. Обшивка зроблена зі спеціальної оббивної тканини, яка є міцною, та ще й приємна на дотик.
Колір: чорний. Також є можливість замовити у бежевому та золотистому кольорі.
Для фарбування виробів використається порошкова фарба для внутрішніх робіт.
Каркас конструкції виготовлений з високоякісної профільної труби 10*10 мм товщиною стінки 1.5 мм, з застосуванням кованих елементів.
Найти другие оригинальные идеи для интерьера Вы можете в интернет магазине Slipo https://slipo.com.ua ПО САМЫМ ПРИТЯГАТЕЛЬНЫМ ЦЕНАМ!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал изготовления | Металл |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 680 мм |
| Высота сидения | 480 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Мягкая подушка сиденья | Да |
| Наличие подлокотников | Да |
| Наличие спинки | Да |
| Обивочный материал | Ткань |
| Тип мебели | пуфик |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 900 мм |
- Цена: 1 547 ₴







